…czyli jak budować autentyczne relacje i czerpać z nich radość.

image

Cykl 3 spotkań co dwa tygodnie w czwartkowe wieczory w godz. 18.00 – 21.00. Ruszamy jak zbierze się grupa chętnych. Spotkania będą prowadzić dwie doświadczone trenerki rozwoju osobistego: Monika Bielecka Prokop i Dominika Fieńko-Nawrocka, więcej na: www.twojpotencjal.pl.  Cena spotkania 100zł.

Od wielu lat zajmujemy się wspieraniem ludzi w rozwoju osobistym i coachingiem.  Jesteśmy żonami, partnerkami, matkami, córkami, siostrami, przyjaciółkami, kochankami…. i wiemy, że można czerpać prawdziwą radość z relacji. Monika i Dominika

Jesteś kobietą, partnerką, matką, córką, przyjaciółką…i każda z tych relacji ma wpływ na jakość Twojego życia. A przecież życie biegnie naprawdę szybko i choć czujesz ile radości daje Ci pełnienie różnych ról życiowych, to jednocześnie masz poczucie, że coś Ci umyka. Zastanawiasz się gdzie w tym wszystkim jesteś Ty jako kobieta chcąca realizować swoje pragnienia i wnosić siebie prawdziwą do każdej z tych relacji?

Przyjdź do nas na spotkania kobiet, w trakcie których pomożemy Ci odkryć siłę Twojego potencjału, pokażemy jak czerpać z niego na co dzień, tak aby wspierał wszystkie Twoje relacje.

Zapraszamy na cykl spotkań na których odpowiesz sobie na pytanie jak pozostając sobą budować prawdziwe i szczęśliwe związki. Żyj swoim życiem w pełni!

Podczas codwutygodniowych spotkań zajmiemy się m.in. takimi tematami jak:

- Jak zamienić ograniczające schematy i przekonania dotyczące relacji, na takie które są wspierające

- Jak jasno wytyczać swoje granice i komunikować je innym. Pytaj siebie czego chcesz, zamiast czego oczekują ode mnie inni, lub co powinnam.

- Jak wspierać bliskie relacje i budować szczęśliwe związki (inspirujące metody i narzędzia)

- Jak być dla siebie najważniejszą! Patrz na siebie z miłością i troską – tylko z tego miejsca budujesz szczęśliwe relacje

Oczekuj wszystkiego, co najlepsze i sięgaj po to śmiało.