Piątki 18.30 – 20.00. Prowadzi Katarzyna Ciołkowska

Cena: pojedyncze zajęcia 30zł; karnet na 4 wejścia: 100zł (początek zajęć: 3.10.2014)
Strój luźny, nie krępujący ruchów, wygodne buty na zmianę, woda do picia.
Zgłoszenia i pytania pod nr telefonu instruktorki: 502 099 979

01 radiant_lotus_master_logo 

Czi kung Promiennego Lotosu

Stworzony specjalnie dla kobiet…

Holistyczna metoda profilaktyki zdrowotnej na  utrzymanie w zdrowiu ciała , umysłu i ducha, to ćwiczenia Qi gong Promiennego Lotosu,  znane w Polsce od 2009 roku.  Styl ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Bardzo duże uznanie ćwiczenia te  zdobyły dzięki pozytywnemu oddziaływaniu zarówno na zdrowie fizyczne jak i emocjonalne.

Jest to autorski, unikalny program Qi gong stworzony przez Daisy Lee . Powstał po latach studiów nad stylami Qi Gong różnych Mistrzów, a Daisy Lee wzięła z tych nauk to, co uznała za najważniejsze dla kobiet.  Połączyła w nim chińską, tybetańską oraz zachodnią koncepcję energii.

Qi gong  często nazywany jest medytacją w ruchu. Podczas ćwiczeń koncentrujemy się na powolnych ruchach, dzięki czemu przerywamy gonitwę  myśli. Działa to na nasze ciało rozluźniająco i relaksująco, zapewnia odprężenie i wewnętrzny spokój, uczy radzić sobie ze stresem. Poprawiasz także swój wygląd- skóra staje się gładsza, a twarz zrelaksowana i bez napięcia. Qi gong Promienny Lotos, to nie tylko starochińskie ćwiczenia zdrowotne. W programie wykorzystywany jest także automasaż, akupresura oraz tybetańskie leczenie dźwiękiem. Systematyczne wykorzystywanie tych dźwięków, równoważy gospodarkę hormonalną ćwiczących kobiet.

Ćwiczenia Qigong Promiennego Lotosu odblokowują kanały energetyczne w ciele, co wpływa na swobodny przepływ krwi i limfy, wzmacniają układ immunologiczny. Aktywizowana jest praca grasicy, tarczycy, przysadki oraz jajników. Wykazują działanie wspomagające przy redukcji zespołu napięcia przedmiesiączkowego, zaburzeniach równowagi hormonalnej czy  objawach menopauzy, mają wpływ na redukcję guzów oraz cyst w piersiach i macicy. Regularne ćwiczenie wzmacnia pracę układu trawiennego, pomaga przy odchudzaniu, poprawia równowagę emocjonalną i koncentrację, relaksuje, odpręża i wycisza. Polecany jest przy długotrwałym stresie, bezsenności, migrenach i przemęczeniu, spowalnia procesy starzenia.   Stosowane techniki wzmacniają organizm, pomagają kobietom pielęgnować emocjonalną i fizyczną harmonię, wewnętrzną siłę, umiłowanie życia, troskę o siebie i innych. Uczą jak utrzymać ciało i umysł w dobrej kondycji, jak radzić sobie ze stresem .

Piękne, płynne ruchy wykonywane w trakcie zajęć poprawiają postawę i relaksują.

kasia_c    SONY DSC

Ćwiczenia Qigong Promiennego Lotosu  prowadzi certyfikowana instruktorka,

Katarzyna Ciołkowska

Tel. +48  502 099 979

www.tajemnicezdrowia.com.pl