26 lutego (czwartek) 18.00 – 21.00.

„Czym jest pełnia? Świadomością, że wszystko za czym tęsknię jest już we mnie”
R. Arendt-Dziurdzikowska. Zwierciadło. 7.2014r.

 

Grupowa praktyka dwupunktu

 

Prowadzi Renata Arendt – Dziurdzikowska, trenerka rozwoju osobistego, dziennikarka pisząca m.in. w Zwierciadle.

indeks

Zapraszamy absolwentów naszych szkoleń z dwupunktu oraz osoby znające narzędzie z innych źródeł na warsztat poszerzający wiedzę o dwupunkcie. Warsztat jest okazją do pogłębienia indywidualnej praktyki, nabrania biegłości i łatwości wchodzenia w przestrzeń serca oraz skorzystania z pola kwantowego zaangażowanej grupy.

image

Jak zwykle w sytuacji praktycznych warsztatów dla zaawansowanych ruszamy, jeśli zbierze się grupa min. 20 osób. Czekamy na zgłoszenia. Zapraszamy.

Na spotkaniu utrwalimy nawyki:

  • doświadczania Radości i Spokoju w polu serca
  • spoczywania w czystej świadomości
  • odczuwania wibrującego życiem ciała i pola wewnętrznej energii
  • porozmawiamy o Świadomości Pełni, świadomości, że „już to mamy”, że „wszystko już tu jest”
  • poznamy nowe metafory Pełni, dzięki czemu jeszcze mocniej kotwiczymy się w niej
  • ćwiczymy kanapkę intencyjną Pełni
  • przyjmujemy dwupunkt w intencji Świadomości Pełni od całej grupy

________________________________________________________________________________

Miejsce: Krzywy Ratusz, ul. Pokrętna 43, Warszawa – Nowa Iwiczna

Terminy: 26 lutego (czwartek) godz. 18.00 – 21.00 (3h)

Cena: 100zł

Zgłoszenia na adres: mm@krzywyratusz.pl.

Miejsce jest zarezerwowane po wpłaceniu bezzwrotnej zaliczki w wysokości 50zł na konto:

ANANDA Magdalena Chmielewska
ul. Pokrętna 43
05-500 Nowa Iwiczna
NIP: 534-191-50-45
mBank: 54 1140 2004 0000 3202 7541 9929

Informacje: 602 399 963

_______________________________________________________________________________

Dwupunkt - metoda generująca „cuda kwantowe”, narzędzie transformacji na miarę naszych czasów, wymyślone kilkanaście lat temu przez dwóch genialnych lekarzy – Richarda Bartletta i Franka Kinslowa. Odkryli, niezależnie od siebie, że łączenie dwóch punktów (plus szczególny stan świadomości) powoduje zmianę, transformację. W centrum tej metody jest intencja płynąca z serca i połączenie świadomości z polem kwantowym wszelkich możliwości. Metodę oparli na odkryciach fizyków kwantowych – ta z kolei wiedza potwierdza prawdy duchowe znane we wszystkich tradycjach na Wschodzie i Zachodzie. To co obaj lekarze dodali do starożytnych duchowych nauk jest prostym zabiegiem – koncentracją świadomości na dwóch dłoniach, dotykających dwóch punktów równocześnie. Metoda jest świetna, bardzo skuteczna, coraz bardziej popularna w Europie, także jako metoda lecznicza (np. w Niemczech w Bawarii wykorzystywana w klinikach i gabinetach lekarskich i terapeutycznych). Generuje tak zwane „cuda kwantowe” (uzdrowione kręgosłupy, które nie mogły uzdrowić się latami, znikające guzki, rozwiązane problemy odnalezione miłości, niespodziewane propozycje, itd.itp) To tak, jakby transformacja, która kiedyś zajmowała nam kilka, kilkanaście lat, teraz – za sprawą tej metody – wydarzała się natychmiast albo w przeciągu kilku tygodni. Można przypuszczać, że w czasach tak gigantycznego przyśpieszenia rozwoju świadomości, dostaliśmy adekwatne narzędzie. Na szkoleniu uczymy się wchodzić w uzdrawiająca przestrzeń serca i wykonywać dwupunkt, abyśmy sami mogli generować „cuda kwantowe”. ______________________________________________________________________________

Fascynujący artykuł na temat metody dwupunktowej ze styczniowego Zwierciadła można przeczytać TU ______________________________________________________________________

Renata Arendt-Dziurdzikowska - trenerka rozwoju osobistego, certyfikowana coach, Mistrz NLP, absolwentka Studium Coachingu (Multi Level, Akredytacja Europejskiego Stowarzyszenia NLPt), prowadzi coaching indywidualny i grupowy. W swojej pracy wykorzystuje także metodę „synchronizacji kwantowej,” opartej na odkryciach fizyków kwantowych; metodę „dwupunktu”, odkrytą przez dwóch wybitnych lekarzy Franka Kinslowa i Richarda Bartletta. Dziennikarka, zajmująca się zagadnieniami psychologii, rozwoju wewnętrznego i duchowości. Laureatka I Nagrody w konkursie Ministra Zdrowia na najlepszą publikację prasową w sferze przeciwdziałania przemocy w rodzinie w 2000 roku. Autorka książek „21 portretów, czyli jak żyć tu i teraz”, „Tajemnice kobiet”, „Możesz odejść, bo cię kocham. O śmierci, pożegnaniach i nowym życiu.” Współautorka (z Wojciechem Eichelbergerem) książek: „Zatrzymaj się”, „Siedem boskich pomyłek”, „Mężczyzna też człowiek”, „Co z tym światem?”. Autorka kilkuset wywiadów z ludźmi kultury i sztuki, terapeutami różnych szkół psychologicznych i mistrzami duchowymi. Uczyła się u wybitnych trenerów, m.in. Roberta Diltsa, Stephena Gilligana, Franka Farelly’ego, Berta Hellingera, prof. Mai Storch, prof. Alfrieda Langla (ucznia Viktora Frankla), Jona Kabat-Zinna i innych. Prowadzi warsztaty, seminaria i wykłady dla firm. Prowadzi Kręgi Kobiet, służące wzmacnianiu kobiecej siły. W ramach Akademii „Zwierciadła” także warsztaty dla par. Interesuje się przekazami starych, mądrych kultur, szczególnie Indian Ameryki Północnej. W swojej pracy inspiruje się archetypowymi opowieściami, mitami i legendami różnych tradycji.

***zdjęcie z dzieckiem i słońcem nie jest naszego autorstwa; niestety autora nie znamy...