Warsztat dla zaawansowanych. 4 grudnia (czwartek) 18.00 – 21.00.

Praktyka grupowa

Grupowa praktyka dwupunktu w indywidualnych intencjach związanych ze zdrowiem. Warsztat dla osób znających metodę.

Motto spotkania: „Wszystko, co niedomaga, potrzebuje głęboko odpocząć.” F. Kinslow

Prowadzi Renata Arendt – Dziurdzikowska, trenerka rozwoju osobistego, dziennikarka pisząca m.in. w Zwierciadle.

indeks

Zapraszamy absolwentów naszych szkoleń z dwupunktu oraz osoby znające narzędzie z innych źródeł na warsztat poszerzający wiedzę o dwupunkcie. Warsztat jest okazją do pogłębienia indywidualnej praktyki, nabrania biegłości i łatwości wchodzenia w przestrzeń serca oraz skorzystania z pola kwantowego zaangażowanej grupy.

Warsztat jest odpowiedzią na sygnały o potrzebie wspólnej praktyki. Ruszy jeśli zbierze się grupa min. 20 osób. Zapraszamy.

22

W programie:

  • praktyka wdzięczności, którą amerykański lekarz Herbert Benson nazwał „reakcją relaksacyjną”
  • praktyka współczucia i życzliwości, które łączą nas z sercami innych ludzi
  • łączenie się z wszelkimi środkami uzdrawiającymi: „Co jest moim lekarstwem w tej chorobie, w tym niedomaganiu?”
  • „rundka” dla każdego – grupowe wzmacnianie indywidualnych intencji związanych ze zdrowiem

W ślad za myślą Kinslowa: „Wszystko, co niedomaga, potrzebuje głęboko odpocząć” będziemy uczyć się właśnie tego: umiejętności głębokiego odpoczynku.

________________________________________________________________________________

Miejsce: Krzywy Ratusz, ul. Pokrętna 43, Warszawa – Nowa Iwiczna

Terminy: 4 grudnia (czwartek) godz. 18.00 – 21.00 (3h)

Cena: 100zł

Zgłoszenia na adres: mm@krzywyratusz.pl.

Miejsce jest zarezerwowane po wpłaceniu bezzwrotnej zaliczki w wysokości 50zł.

Informacje: 602 399 963

_______________________________________________________________________________

Dwupunkt - metoda generująca „cuda kwantowe”, narzędzie transformacji na miarę naszych czasów, wymyślonej kilkanaście lat temu przez dwóch genialnych lekarzy – Richarda Bartletta i Franka Kinslowa. Odkryli, niezależnie od siebie, że łączenie dwóch punktów (plus szczególny stan świadomości) powoduje zmianę, transformację. W centrum tej metody jest intencja płynąca z serca i połączenie świadomości z polem kwantowym wszelkich możliwości. Metodę oparli na odkryciach fizyków kwantowych – ta z kolei wiedza potwierdza prawdy duchowe znane we wszystkich tradycjach na Wschodzie i Zachodzie. To co obaj lekarze dodali do starożytnych duchowych nauk jest prostym zabiegiem – koncentracją świadomości na dwóch dłoniach, dotykających dwóch punktów równocześnie. Metoda jest świetna, bardzo skuteczna, coraz bardziej popularna w Europie, także jako metoda lecznicza (np. w Niemczech w Bawarii wykorzystywana w klinikach i gabinetach lekarskich i terapeutycznych). Generuje tak zwane „cuda kwantowe” (uzdrowione kręgosłupy, które nie mogły uzdrowić się latami, znikające guzki, rozwiązane problemy odnalezione miłości, niespodziewane propozycje, itd.itp) To tak, jakby transformacja, która kiedyś zajmowała nam kilka, kilkanaście lat, teraz – za sprawą tej metody – wydarzała się natychmiast albo w przeciągu kilku tygodni. Można przypuszczać, że w czasach tak gigantycznego przyśpieszenia rozwoju świadomości, dostaliśmy adekwatne narzędzie. Na szkoleniu uczymy się wchodzić w uzdrawiająca przestrzeń serca i wykonywać dwupunkt, abyśmy sami mogli generować „cuda kwantowe”. ______________________________________________________________________________

Fascynujący artykuł na temat metody dwupunktowej ze styczniowego Zwierciadła można przeczytać TU ______________________________________________________________________

Renata Arendt-Dziurdzikowska - trenerka rozwoju osobistego, certyfikowana coach, Mistrz NLP, absolwentka Studium Coachingu (Multi Level, Akredytacja Europejskiego Stowarzyszenia NLPt), prowadzi coaching indywidualny i grupowy. W swojej pracy wykorzystuje także metodę „synchronizacji kwantowej,” opartej na odkryciach fizyków kwantowych; metodę „dwupunktu”, odkrytą przez dwóch wybitnych lekarzy Franka Kinslowa i Richarda Bartletta. Dziennikarka, zajmująca się zagadnieniami psychologii, rozwoju wewnętrznego i duchowości. Laureatka I Nagrody w konkursie Ministra Zdrowia na najlepszą publikację prasową w sferze przeciwdziałania przemocy w rodzinie w 2000 roku. Autorka książek „21 portretów, czyli jak żyć tu i teraz”, „Tajemnice kobiet”, „Możesz odejść, bo cię kocham. O śmierci, pożegnaniach i nowym życiu.” Współautorka (z Wojciechem Eichelbergerem) książek: „Zatrzymaj się”, „Siedem boskich pomyłek”, „Mężczyzna też człowiek”, „Co z tym światem?”. Autorka kilkuset wywiadów z ludźmi kultury i sztuki, terapeutami różnych szkół psychologicznych i mistrzami duchowymi. Uczyła się u wybitnych trenerów, m.in. Roberta Diltsa, Stephena Gilligana, Franka Farelly’ego, Berta Hellingera, prof. Mai Storch, prof. Alfrieda Langla (ucznia Viktora Frankla), Jona Kabat-Zinna i innych. Prowadzi warsztaty, seminaria i wykłady dla firm. Prowadzi Kręgi Kobiet, służące wzmacnianiu kobiecej siły. W ramach Akademii „Zwierciadła” także warsztaty dla par. Interesuje się przekazami starych, mądrych kultur, szczególnie Indian Ameryki Północnej. W swojej pracy inspiruje się archetypowymi opowieściami, mitami i legendami różnych tradycji.