Najbliższe spotkanie: 09 grudnia 2015, środa.Będziemy spotykać się raz w miesiącu. Możesz dołączyć w dowolnym momencie.

Będziemy spotykać się raz w miesiącu. Możesz dołączyć w dowolnym momencie.

Najbliższe spotkanie: 18 listopada 2015, środa.Będziemy spotykać się raz w miesiącu. Możesz dołączyć w dowolnym momencie.

Kobiecy Krąg Przyjemności to przestrzeń spotkań, w której możesz się zatrzymać, rozluźnić i poczuć swoje ciało.

Kiedy angażujesz się całą sobą w spontaniczne zachowanie, w doświadczanie lub doznawanie, które wyzwalają nagromadzoną w Tobie radość, stwarzasz w swojej świadomości przestrzeń dla przyjemności. Przyjemność to fizyczny przejaw owej radości, której ciało doznaje dzięki zmysłom.

Pozwól sobie na przyjemność, otwórz dla niej czas i przestrzeń w swoim życiu. W kobiecym kręgu oddaj się swemu ciału, poddaj się prowadzeniu intuicji, zanurz się w byciu. Sięgnij do najgłębszego źródła przyjemności, kiedy w pełni otwierasz pięć zmysłów i doświadczasz fizycznego cudu bycia żywą. Jeśli pojawi się trudne czy bolesne odczucie lub emocje – pozwalaj im przepłynąć, nie przywiązując się i nie lgnąc do nich. Praktykując osadzanie się w tym, co jest, otwierasz się wciąż głębiej i głębiej na chwilę, która właśnie trwa.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz:

* zatrzymać się i rozluźnić
* bardziej być niż działać
* zaufać życiu i pożegnać iluzję, że można je kontrolować
* obejmować emocje zamiast z nimi walczyć lub starać się je zrozumieć
* stać się receptywną z zaufaniem, że potrafisz zadbać o granice w kontrze do bycia kobietą waleczną
* czuć swoje ciało zamiast je oceniać
* zaprosić do swojego życia przyjemność,

to Kobiecy Krąg Przyjemności jest właśnie dla Ciebie.

Wspólnie z innymi kobietami będziesz odkrywać, co sprawia Ci przyjemność. Razem będziemy otwierać na nią ciała, każda w swoim tempie i na swój niepowtarzalny sposób. Nasz wspólny czas w bardzo kobiecej przestrzeni wypełni świadomy oddech, taniec, spontaniczny ruch, dotyk, masaż. W zanurzaniu się w doświadczaniu pomoże nam praktyka bycia razem bez słów. Czasem dla nich zarezerwowanym będzie powitanie i zamykanie kręgu.

Zaproś przyjemność do swojego życia!

Prowadzi: Iza Cisek – pierwsza i jedyna Coacherka Ciała, nauczycielka SENSualnej SEKSualności, trenerka relacji intymnych, mentorka, dziennikarka, wykładowczyni, stylistka, projektantka butów. Jestem trenerką rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.http://www.coachingciala.pl/o-mnie/

Na spotkanie prosimy wygodnie, swobodnie się ubrać i przygotować obuwie bądź ciepłe skarpety na zmianę.

Godziny: 18.30-21.30

Cena: 100 zł

Miejsce: KRZYWY RATUSZ, Nowa Iwiczna (200 m od stacji kolejki WKD z Warszawy)

Zgłoszenia: Konieczne jest zgłoszenie na adres: iza@coachingciala.pl oraz wpłata zadatku w kwocie 50 zł do 7 grudnia do godziny 18. ZADATEK jest BEZZWROTNY w przypadku rezygnacji.