Warsztat kulinarno – oddechowy z Maćkiem Szaciłło i Karoliną Kopocz, autorami książki „Karolina na detoksie”

Tym razem: BEZCUKROWE, ZDROWE SŁODYCZE

31 maja, g.10.00 – 14.00 (4h)

Maciek-usmiechniety-290x290ja--290x290

O prowadzących można przeczytać więcej na ich stronie www.medytujemy.pl

Miejsce: Krzywy Ratusz, ul. Pokrętna 43, Nowa Iwiczna (na wysokości Auchan Piaseczno)
Termin: 31 maja, g.10.00 – 14.00 (4h)
Cena: 200zł

Rezerwacja miejsc: mm@krzywyratusz.pl

Informacje: 602 399 963

Czy wiesz skąd biorą się depresje, brak motywacji i podatność na stres? Z obniżonego poziomu energii. Oddech, jedzenie, pozytywny stan umysłu i sen to cztery jej podstawowe źródła. Jak nauczyć się z nich optymalnie korzystać?

Zapraszamy na warsztat kulinarno – oddechowy MEDYtuJEMY.

Co wchodzi w skład 4 godzinnego programu oddechowo – kulinarnego?

•     nauka technik oddechowych i medytacja

•    wykład o zdrowym życiu, intuicji

•     sposoby radzenia sobie ze stresem

•     warsztat gotowania intuicyjnego, który poprowadzi Maciek Szaciłło – kucharz znany z programu Dzień Dobry TVN. Na co dzień zajmuje się promowaniem wegetariańskiej kuchni i zdrowego stylu życia. Autor książek kulinarnych: („Przemytnicy marchewki groszku i soczewicy” „Fajna babka ale ciacho” „Przemytnicy na wakacjach”). Jego kolejna książka poświęcona detoksowi i zdrowej diecie ukazała się na początku kwietnia. Współautorką „Karoliny na detoksie” (Wydawnictwo Agora) jest Karolina Kopocz (współprowadząca warsztaty). Książka szybko stała się bestsellerem.

 Tym razem skupimy się na bezcukrowych, zdrowych słodyczach.

Karolina latami bezskutecznie próbowała zrzucić kilogramy na tzw. zdrowych głodówkach i dietach. Skutek? Efekt jojo i problemy hormonalne… Odmawiała sobie słodkiego smaku, który warunkuje nasze poczucie bezpieczeństwa i zadowolenia. Okazuje się, że można jeść zarówno słodko, jak i zdrowo. Jakie są dobre zamienniki białego, rafinowanego cukru? Czy suszone owoce tuczą? Jak zachęcić dzieci (praktycznie) do bezcukrowych słodyczy? Karolina i Maciek wspólnie odpowiedzą na powyższe pytania i obalą kilka mitów żywieniowych dotyczących słodkiego smaku.

Zapraszamy :)