warsztaty dedykowane maluchom i ich opiekunom

czwartki 10.00 i 11.00

Mamo, tato, poznajemy razem świat!

zdjecie

Uczestnicząc we wspólnych zabawach podczas zajęć rodzice poznają efektywne metody rozbudzania zmysłów i zainteresowań dzieci. Podpowiemy jak świadomie wprowadzać maleństwo w otaczający je świat, tak by poczuło się w nim bezpiecznie i pewnie, i z ochotą eksplorowało jego zakamarki. Zainspirujemy do korzystania z własnej kreatywności i stymulowania maluchów. 

W programie zajęć proponujemy m.in. pobudzanie zmysłów poprzez: oswajanie z kolorami, kształtami, fakturami różnych materiałów, zabawy z dźwiękiem i przede wszystkim dotykiem, który jest jedną z najważniejszych potrzeb dziecka – daje poczucie bezpieczeństwa, stymuluje do prawidłowego rozwoju fizycznego i emocjonalnego.

Zajęcia dedykowane dwóm grupom wiekowym:
czwartki g. 10.00 – 10.45 - Pełzaczki od kilku do ok. 12 m-cy (niechodzące)
czwartki g. 11.00 – 11.45 - Śmigacze od ok.12 – 24 m-cy (chodzące)

Cena zajęć: 30zł za pojedyncze zajęcia.

Zajęcia ruszą po zebraniu się grupy. Zgłoszenia prosimy kierować na adres: mm@krzywyratusz.pl. Informacje: 602 399 963.

Zajęcia prowadzą:

Iza_Frankowska

Iza Frankowska - doula, promotorka karmienia piersią,instruktorka szkoły rodzenia, a przede wszystkim fizjoterapeutka specjalizujaca się w masażu kobiet w ciaży. Prywatnie milośniczka rodzicielstwa bliskości, uwielbia podróże, hiszpańskie jedzenie i słońce.

Iza_Sztandera

Iza Sztandera - doula, doradca macierzyński, instruktorka masażu dziecięcego,a prywatnie aktywna mama trójki dzieci, która jest zafascynowana wychowaniem przez zabawę