Relaks w dźwiękach Gongów.

Koncert 04 października (niedziela) o godz. 18:00-19.30

Koszt:  40 zł

Informacje, zapisy: mm@krzywyratusz.pl lub 608 380 380

“Kąpiel w gongu” to koncert relaksacyjno – terapeutyczny, którego słucha się na leżąco. Przewodnim instrumentem , który gra w czasie seansu jest gong, ponieważ GONG wytwarza najsilniej rezonujące dźwięki, które wpływają na ciało, umysł i duszę – spowalniając przepływ fal mózgowych redukując stres, uwalniając od lęków i przywracając naturalną równowagę psychofizyczną. Jest jedynym w swoim rodzaju doświadczeniem. Pozwala na świadomą dematerializację naszego ego, uwalnia nas od wszelkich napięć wprowadzając w stan głębokiego relaksu.

Brzmienie mis i gonów jest niezwykle bogate, ma szeroki zakres częstotliwości – od infradźwięków, poprzez dźwięki słyszalne, do ultradźwięków. Są one złożone głównie z kilkunastu elementarnych tonów (alikwotów), które nakładając się na siebie, wytwarzają dudnienia różnicowe. Dudnienia te przebiegają w strefie większości rezonansów mechanicznych naszych narządów oraz na fale mózgowe (fal alfa i theta ).

Taka właśnie specyfika fal dźwiękowych ułatwia mózgowi zwolnienie rytmu pracy, synchronizację obu półkul i przejście od stanu beta (aktywności) do stanu alfa (między snem a czuwaniem, w którym umysł się wycisza), a nawet theta (głębokiej medytacji, aż do zaśnięcia).

Po koncercie odbędzie się krótki wykład na temat „Wpływ dźwięków na organizm ludzki, zastosowanie w życiu codziennym leczniczego wpływu dźwięku kamertonów na nasz organizm” na którym dowiesz się w jaki sposób dźwięki wpływają na nasz organizm i jak możesz to wykorzystać w życiu codziennym, aby podnieść efektywność swojego życia i pracy oraz jak utrzymać stan swojego zdrowia w harmonii.

Osoby chętne zapraszamy również na dwudniowy warsztat z muzykoterapii komórkowej nowo odkrytej skutecznej metodą zwalczania nawet najcięższych chorób poprzez wykorzystanie naturalnej fali dźwiękowej.

Prowadząca:  Anna  Kamonciak – certyfikowany muzykoterapeuta komórkowy
Kiedy:  04 października,  godz. 18.00 – 19.30

Gdzie: Krzywy Ratusz, ul. Pokrętna 43, Warszawa – Nowa Iwiczna

Koszt:  40 zł

Informacje, zapisy: mm@krzywyratusz.pl lub 608 380 380

Na koncerty prosimy zabrać wygodne ubranie, koc i karimatę. Koncert odbywa się na leżąco

dodatkowe informacje : ania.lifesoundflow@yahoo.com lub +48  884 336 013

 

Anna Kamonciak

Certyfikowany muzykoterapeuta komórkowy oraz terapeuta technik zaawansowanych Life Flow Therapy.

Dzieli się od wielu lat aktywnie swoją pasją poprzez koncerty relaksacyjne, koncerty improwizacji muzycznych w Polsce i za granicą, indywidualne sesje muzykoterapii, warsztaty i szkolenia dla dzieci, młodzieży, nauczyciel, firm oraz osób indywidualnych.

Z zamiłowania podróżnik, malarka, grafik komputerowy, rzeźbiarka, ceramik.  Z wykształcenia architekt. Zafascynowana kulturą Indii północno- wschodnich, kulturą buddyjską, Nepalem. Jej  miłością są Himalaje, które za każdym razem odkrywa  na nowo. Każda jej  podróż to również odkrywanie nowych dźwięków i instrumentów, gdyż świat dla niej to właśnie dźwięki, kolory i odczuwanie.

Więcej informacji: www.lifesoundflow.wordpress.com