„Twój unikalny blask”- trening z Arjuna Ardagh.

Trening zainauguruje

School of The Impossible.

337d9916f2df94809fd2e293590ab5c0

http://schooloftheimpossible.evenea.pl/

Podczas tego intensywnego warsztatu weekendowego będziemy dogłębnie badać różne elementy swojego unikalnego blasku.

Każdy z nas posiada swój unikalny dar: szczególny sposób, w jaki dana osoba błyszczy w świecie i obdarza świat swoim darem. Dla kogoś to może być gotowanie wspaniałego jedzenia, dla kogoś innego - stwarzanie wyjątkowo pięknego otoczenia, dla kogoś innego to jest jakość relacji, jakie potrafi tworzyć, a dla kogoś jeszcze innego, to może być prowadzenie firmy, napisanie książki czy skomponowanie muzyki.

Za każdym razem, kiedy ktoś odkrywa swój własny, unikalny dar blasku, życie staje się lekkie, zabawne i proste. Pieniądze same płyną. A Ty w naturalny sposób łączysz się ze swoją naturą, którą jest nieograniczona świadomość.

Podczas tego weekendu odkryjesz wszystko, co będzie Ci potrzebne do wydobycia swojego unikalnego blasku:

* Odkryjesz swoje najgłębsze tęsknoty: to, co najbardziej być chciał/-a dawać światu, za czym tęsknisz i na co masz nadzieję.

* Osiągniesz wolne od wątpliwości rozpoznanie swojej prawdziwej natury jako nieograniczonej świadomości: poza narodzinami i śmiercią, bez ograniczeń, źródło wszystkiego, co jest blaskiem, radością i uzdrawianiem.

* Będziesz mieć okazję rozpoznać wszystko to, co staje na Twojej drodze w dzieleniu się Twoim darem i nauczysz się, jak to rozpuszczać zaledwie w parę minut.

* Nauczysz się praktyk wybijania się ze swoich automatycznych nawyków, które często rządzą naszym życiem, a dzięki temu będziesz mógł/mogła znaleźć nowe sposoby przeżywania życia, takie które pozwolą Ci na błyszczenie swoim blaskiem.

Przyjdź na nasze weekendowe spotkanie z głębokim pragnieniem, aby w swoim życiu dać z siebie wszystko, a my damy Ci wsparcie w tym, aby Twoje marzenia się spełniły.

Warsztat będzie tłumaczony na język polski.

Koniecznie obejrzyj filmik poniżej, w którym Arjuna Ardagh opowiada o warsztacie „Radical Brilliance” (odbył się we wrześniu w Centru Rozwoju Angsbacka w Szwecji).

Arjuna Ardagh, brytyjski nauczyciel duchowy, trener, autor ośmiu książek (między innymi: bestsellera przetłumaczonego na 11 języków: „The Translucent Revolution” oraz najnowszej, polecanej jako książka, której nie wolno przegapić przez Kena Wilbera: „Better than Sex, the Ecstatic Art of The Awakening Coaching. Obecnie pracuje nad książką „Conscious men”), mówca, oraz założyciel Awakening Coaching Training - programu szkoleniowego poświęconego przebudzeniu świadomości w codziennym życiu, w ramach którego wyszkolił już ponad 1300 osób, aby były facylitatorami przebudzenia, pomagając w tym innym.

Od roku 1991, gdy w Indiach doświadczył fundamentalnej zmiany życiowej perspektywy, pomógł dokonać głębokiej zmiany świadomości oraz żyć zgodnie z nią, tysiącom ludzi w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Więcej informacji o Ajrunie znajdziesz pod adresem: arjunaardagh.com