z tej okazji w Krzywym Ratuszu dodatkowa sesja w niedzielę 8 lutego o 18.00 – wstęp wolny

Jeśli do tej pory jeszcze nie było cię na jodze…

yoCo
Zapraszamy na Tydzień Otwarty w Szkołach Jogi, między 8 a 15 lutego 2015 – przyjdź i poczuj korzyści płynące z jogi!

Efekty zobaczysz nie tylko w lustrze – joga działa na wszystkich płaszczyznach życia.

Robiąc coś dobrego dla siebie pomagasz też potrzebującym – akcja Szkół Jogi jest połączona ze zbiórką na rzecz ośmioletniej Amelki Jaguckiej z holoprozencefalią.

W Krzywym Ratuszu Tydzień będzie przebiegał tak:

8.2. – w niedzielę – o 18.00 zapraszamy na łagodną sesję jogi, połączona z praktyką oddychania i głębokim relaksem. Potrwa 60 minut, a potem będzie czas na wasze pytania. Wstęp wolny – mile widziane datki na rzecz Amelki Jaguckiej. Zapraszamy osoby, które do tej pory u nas nie były oraz stałych bywalców, jeśli mają ochotę tego dnia poćwiczyć.

9.2. – w poniedziałek – o 18.30 zapraszamy na jogę. Tak jak zwykle o tej porze. Tylko, że sesja będzie spokojniejsza, regeneracyjna, tak by wszyscy mogli nadążyć. Na koniec – relaks. Całość potrwa 75 minut. Potem, jeśli nasuną ci się jakieś pytania, możesz jeszcze zostać i porozmawiać z nauczycielką. Osoby nowe: wstęp wolny. Osoby kontynuujące będą mogły kupić promocyjny karnet (szczegóły poniżej).

11.2 – w środę – o 18.30 zapraszamy na jogę. Jak zwykle, tylko że znów trochę zwolnimy tempo i więcej czasu poświęcimy doskonaleniu podstawowych pozycji w jodze. Na koniec – relaks. Skończymy, jak zwykle o 19.45, ale możesz zostać dłużej i porozmawiać z nauczycielką o wszystkim, co dla ciebie ważne. Osoby nowe: wstęp wolny. Osoby kontynuujące będą mogły kupić promocyjny karnet (szczegóły poniżej).

 

Promocje w czasie Tygodnia Otwartego

  1. Osoby nowe: wstęp wolny na wszystkie zajęcia do 15.02. (mile widziane wsparcie dla Amelki Jaguckiej).
  2. Osoby kontynuujące: jeśli przyprowadzisz ze sobą kogoś, kto jeszcze u nas nie był – możecie kupić 2 karnety w cenie 1. Przy czym karnet tej nowej osoby ważny jest od 15.2 do 14.3. (bo w tygodniu otwartym może chodzić za darmo).
  3. Wszyscy: każdy karnet kupiony w Tygodniu Otwartym ważny jest na 5 wejść.
    Czyli płacisz za 4 wejścia, ale możesz z niego skorzystać 5 razy. A ponieważ promocje łączą się – karnet nowej osoby ważny jest od 15.2 do 14.3. (bo w tygodniu otwartym może chodzić za darmo).

 

Przypominamy, że regularne zajęcia jogi w Krzywym Ratuszu kosztują 30 zł (pojedyncze wejście) lub 100 zł (4 wejścia, karnet ważny miesiąc).

O regularnej jodze w Krzywym Ratuszu oraz instruktorce można przeczytać tu:

http://krzywyratusz.pl/joga/

 

Zapraszamy!
Agnieszka, Marysia i Magda