Zen Coaching. Pomóż sobie odkryć siebie

Zen Coaching. Pomóż sobie odkryć siebie

Świat prawie mistyczny, nikomu nieznany. Pobudźmy naszą prawdziwą naturę, przestańmy myśleć o sobie negatywnie, bądźmy pewniejsi siebie. Czy możesz to wszystko osiągnąć? Co Ci pomoże, odpowiedź jest prosta.

Zen Coaching

W kilku słowach przedstawmy czym jest, proces i zbiór zasad, które wyrażają, jak wspierać innych w odnalezieniu siebie, swojego ja, swojego potencjału. Nadal jesteś zainteresowany, chcesz zanurkować we własna duszę. Poczuć się wyzwolony? Jeszcze nie uciekłeś? Rozbudzasz swoje zaciekawienie tym niespotykanym treningiem. W Polsce technika Zen Coaching jest słabo rozpoznawalna, wręcz prawie nieznana. Jeśli czujesz, że żyjesz w napięciu z samym sobą, z ludźmi Cię otaczającymi, czas wypróbować nowy trening. Uzyskasz powrót do prowadzenia znów harmonijnych, zdrowych relacji z innymi osobami.
Wszystko brzmi jak, z jakiejś nieznanej krainy, ale to nic strasznego, nic złego, nieznane zakątki możesz odnaleźć w pobliżu siebie. Wystarczy zapisać się na kurs, zajęcia z coachem. Potrzebujesz większej pomocy, sama praca w grupie Ci nie wystarczy, warto wypróbować indywidualne spotkania.